Adelante - studio tańca

Kadra

Praca: W związku z ciągłym rozwojem działalności studia zapraszamy doświadczonych instruktorów tańca do współpracy. 

W szczególności poszukujemy instruktorów od: hip hopu. , tanga, zouka. Prosimy o wysyłanie CV na adres:  studio@adelante.bydgoszcz.pl

 

 

   

          Jakub Sajko - latino ladies, salsa, taniec towarzyski, bachata, kizomba, semba, body movement

   Tancerz, dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, choreograf, pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku ( instruktor odnowy biologicznej, masażysta). Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1993r. Wieloletni tancerz Elbląskiego Klubu Tańca “Jantar” oraz zawodnik Elbląskiej Formacji Tanecznej “Jantar”, z którą zdobywał medale w Polsce i za granicą. Na studiach kontynuował przygodę z tańcem jako instruktor klas gimnazjalnych oraz par seniorskich. Pobierał lekcję tańca towarzyskiego u najlepszych par tanecznych w Europie. Brał udział w wielu pokazach, szkoleniach oraz galach tanecznych organizowanych przez wielkich producentów min. „Star Entertainment”. Swoje umiejętności taneczne rozwijał współpracując z największą Szkołą Tańca w Polsce „The Salsa Kings”. Brał udział w wielu warsztatach oraz festiwalach tanecznych. Obecnie założyciel Studia Tańca Adelante , instruktor tańca towarzyskiego, tańca użytkowego, salsy w parach, salsy solo, kizomby , bachaty, semby oraz body movement. Prowadzi również kursy przedślubne przygotowujące młode pary do pierwszego tańca. Twierdzi, iż to nie talent, a ciężka praca prowadzi do sukcesu. Taniec uważa za świetną formę aktywnego wypoczynku oraz lekarstwo na pozbycie się codziennych problemów

 

   

       Michalina Zychal - taniec towarzyski, salsa, latino ladies, ladies chair dance, bachata, reggaeton

     Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania tancerka. Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Zaczynała od tańca towarzyskiego. Ognisty temperament zaprowadził ją do salsy i reggaetonu. Cały czas rozwija swoje umiejętności ciężką pracą na treningach i warsztatach tanecznych. Uwielbia poznawać nowych ludzi i to właśnie praca z nimi sprawia jej największą przyjemność i satysfakcję. Jej motto "taniec jest najpiękniejszą formą wyrażania siebie" doskonale oddaje jej pasje i miłość do tańca.

 

                  Ewelina Kaźmierczak - bachata ladies styling, bachata footwork   

     Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała na parkiecie tańca towarzyskiego, ale był to jedynie 3 miesięczny epizod. Od  12 roku życia przez  10 lat związana była z formacją taneczną "Rytmix", w której nacisk kładziony był na klasykę i jazz, jednak pojawiły się również elemnty hip-hopu i disco-dance. Po 10 latach nastąpiła kilkuletnia przerwa, po czym zmotywowana pojawiającymi się w mediach programami tanecznymi zdecycydowała się w 2012 r. wrócić na parkiet. Wróciła naturalnie do jazz'u i przez kilka miesięcy rozwijała się w tym kierunku pod okiem Piotra Jagielskiego. Jednocześnie z sali obok docierały rytmy salsy, które obudziły w niej głęboko skrywane niespełnione marzenie o tańcu latynoamerykańskim. Po pierwszych zajęciach salsy solo już na nich została porzucając jazz.  Ostatecznym punktem zapalnym do podjęcia wyzwania social dance, była impreza latino, na którą zabrała nas instruktorka salsy. Widząc pary na parkiecie wiedziałam, że chcę spróbować. I tak trafiłam na zajęcia salsy w parach, potem kizomby ucząc się u 2 najlepszych instruktorów w regionie. Od wielu lat szkoli się na licznych festiwalach w Polce i w Europie pod okiem najlepszych instruktorów. Jej serce najmocniej bije w kierunku bachaty.

 

             Łukasz i Marta Gajda -  Bachata

       

 

            Paweł Warliński - Bachata 

      Znany wszystkim Bydgoskim tancerzom, PAWEŁ WARLINSKI. Pełen pomysłów i pozytywnej energii zawsze chętny do dzielenia sie nią z innymi. Cały czas czerpie taneczne inspiracje jeżdżąc na warsztaty po całej Polsce. Jest otwarty na eksperymenty z muzyką i tańcem. Każdy wie, że Adelante to jego drugi dom. Kilka lat poświęconych codziennym treningom sprawiło, że tańcząc czuje się swobodnie, a radość z tańca czerpie garściami i to pewnie sprawia, że jest dobrym nauczycielem. Jest wymagający lecz cierpliwy, dbający o szczegóły stworzy dla Was luźną atmosferę, która wprowadzi Was w piękny taneczny świat bachaty.

       

 

         Pamela Osetti Klimczak - Afro Dance

  Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W swoim życiu poznałam wiele form tanecznych, jednak ostatecznie pozostała przy swoich korzeniach i prowadzi zajęcia AFRO Dance i AFRO Fitness!

       

 

   

       

Weronika Jendraszak - Taneczny Mix, Latino Kids, Jazz Dance z elementami klasyki

 Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w grupie tanecznej ,,kontra" Po pięciu latach tańca nowoczesnego rozpoczęła swoją siedmoletnią przygodę z tańcem towarzyskim, w którym zdobyła klasę taneczną C. Laureatka wielu turniejów wojewodzich i ogólnopolskich, wice mistrzyni województwa kujawsko-pomorskiego w 2016 roku. Z powodu braku partnera próbowała innych form tańca takich jak jazz, balet, modern, współczesny, pole danc. Obecnie zaraża dzieci tańcem na różnych zajęciach. Dodatkowo jest animatorem zabaw dla dzieci, ukończyła wiele kursów i szkoleń poświęconych tańcu i animacji. Prowadzi zajęcia dla maluchów, młodzieży i dorosłych (pierszy taniec), ze względu na swoją charyzmę ma świetny kontakt z dziećmi. Jako instruktor wkłada całe swoje serce w układanie jak najciekawszch choregrafii. Jako wychowawca jeździ z dziećmi na kolonie, obozy i turnieje. Chciałby kształcić się na kierunku Tanecznym i niebawem zacznie studia w tym zakresie. Taniec towarzyszy jej przez całe życie.

 

 

Paulina Wyżlic 

   Dyplomowany instruktor tańca i magister psychopedagogiki. Jako trener grupy dziecięcej Wolf Kids  w 2017 (Kopenhaga , Dania )  i 2019 (Bremen-Haven, Niemcy) zdobyła tytuł Mistrza  Świata w kategorii formacje hip hop do lat 11. Finalistka  9 edycji Mam talent (grupa Wolf Gang).
W 2022  mieszkała w Nowym Jorku  gdzie prowadziła zajęcia hip hop dla dzieci oraz szkoliła się w Brodway Dance Center.  Na codzień zajmuje się także wideomarketingiem. Jest wymagająca, ale bardzo lubi prace z dziećmi.
 

 

       

 

 


NASZYM CELEM JEST MÓC POWIEDZIEĆ – CAŁA BYDGOSZCZ TAŃCZY Z NAMI !

Serdecznie zapraszamy !

Wszystkim Tym, którzy uczestniczą w stworzeniu Studia Tańca ADELANTE z całego serca dziękujemy !!!