Adelante - studio tańca

Aktualności

                                                     W DNIU 11.06 CZWARTEK zajęcia odbywają się NORMALNIE! ZAPRASZAMY            

 

     

              Przepraszamy, że musieliście tak długo czekać na kolejne informacje, ale chcieliśmy mieć pewność, że informacje, które Wam podamy będą jak najbardziej precyzyjne i jak najmniej wątpliwe. Zdajemy sobie też sprawę, że wszystko dzieje się tak dynamicznie i codziennie zaskakiwani jesteśmy nowymi informacjami. Jeśli wytyczne podane na stronie ministerstwa z dnia 29.05 pozostaną bez zmian to od 8 go czerwca (poniedziałek) spotkamy się wreszcie na parkiecie. Jeśli wszystko dobrze się ułoży i nie będą już zbytnio kombinowali z ustawami to na Nasze i Wasze szczęście dużo się nie zmieni! Jednak aby wszystko sprawnie wróciło do normy musieliśmy wprowadzić kilka zmian i zasad, które są podstawą do prawidłowego działania Studia Tańca Adelante.  Czytajcie dokładnie i w przypadku pytań dzwońcie do Nas lub napiszcie. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

1. Ruszamy z zajęciami od poniedziałku 08.06 Fordon i 09.06 Śródmieście.

2. Zajęcia z dziećmi w Fordonie wstrzymane są do września. Wszystkie karnety nie tracą swojej ważności i każde niewykorzystane wejście przechodzi na wrzesień. Wrócimy do pracy z dziećmi dopiero w nowym roku szkolnym od początku września.

3. Limit na zajęciach uzalezniony od wytycznych ministerstwa

4. Tańczymy w parach i nie trzeba szukać sobie pary, przychodzicie tak jak do tej pory, pamiętając jednak o tym, że nie gwarantujemy nigdy partnera/ki

5. Maseczki nie są wymagane, jednak jeśli ktoś ma taką potrzebę i umie w niej oddychać przy tętnie ok. 90 uderzeń na minutę to oczywiście można.

6. Przed wejściem na salę umieszczony będzie pojemnik z płynem do dezynfekcji i prosilibyśmy aby korzystać z niego przed każdymi zajęciami jak i po nich. 

7. Szatnia jest na miejscu dostępna jak do tej pory. Przez jakiś czas nie będziemy używali klimatyzacji byście czuli się bezpiecznie. Będziemy częściej wietrzyli salę.

8. Można wciąż korzystać z kart Multisport Plus, OK System i Fit Profit na niezmienionych warunkach, czyli tylko 1 wejście dziennie.

9. Grafik ulega zmianie i wracamy już z „Grafikiem wakacyjnym”. Grafik wakacyjny wprowadzaliśmy zawsze w połowie czerwca, jednak musieliśmy zmienić go wcześniej, bo po pierwsze  wiemy, że nie wszyscy zdecydują się na powrót, po drugie nie ma sensu wracać ze starym grafikiem by za tydzień znowu go zmieniać i wprowadzać niepotrzebne zamieszanie.  Nowy grafik dostępny jest na stronie oraz na FB. Proszę zapomnijcie o tym czy byliście w grupie wtorkowej, czwartkowej czy piątkowej bo wracamy teraz do innej rzeczywistości i innego grafiku. Każdy styl taneczny Bachata czy Urban czy Solo mają przypisany poziom 1,2,3 czy 4 :

 1 (podstawowy czyli grupy, które rozpoczęły przygodę z tańcem przed pandemią)

 2 (podstawowy +, czyli grupa tańcząca ok. 6 miesięcy)

3 ( średniozaawansowany, czyli osoby tańczące ok. rok lub więcej)

4 ( zaawansowany, czyli tańczący najdłużej i czujący się już mega swobodnie)

Prosimy nie sugerujcie się tym ile tańczycie, tylko na jaki poziom oceniacie swoje umiejętności. Możecie sami wybrać poziom, chodzić do kilku grup tak jak robiliście to wcześniej lub pochodzić i spróbować swoich sił w różnych grupach i wtedy będzie Wam łatwiej dopasować swój poziom do poziomu grupy.

10.   W grafiku zabrakło zajęć Salsy, do których wrócimy dopiero od września!

11.   Od 10 czerwca (środa) w Fordonie o godz. 18:00 ruszają nowe zajęcia LADIES STYLING, które poprowadzi Ewelina Kaźmierczak. Zapraszamy wszystkich chętnych.

12.   Od 08.06 zmianie ulega też Cennik naszych zajęć, który również dostępny jest na stronie. Podnoszenie cen karnetów nigdy nie należy do łatwych decyzji, jednak zmusiła nas do tego sytuacja w jakiej się znaleźliśmy.

13.WAŻNOŚĆ KARNETU  - każdy karnet, który zakupicie (4,8 czy 12 zajęć) posiada ważność 35 dni (5 tygodni). Czyli nawet jeśli kupicie karnet 4 zajęcia i jakąś lekcję opuścicie, to będziecie mieli jeszcze 1 tydzień na odrobienie zajęć. Jeśli chodzicie na zajęcia minimum 2 razy w tygodniu, to zakupicie karnet 8 zajęć i też będziecie mieli jeszcze czas by zajęcia odrobić. Podobnie z karnetem 12 zajęć.  To Wy doskonale już wiecie na jakie zajęcia chodzicie, z jaką częstotliwością i jaki karnet jest dla Was najlepszy. Wprowadzamy taką zasadę po to,  abyście regularnie uczestniczyli w zajęciach, a nie rozkładali jeden karnet na 4-5 miesięcy, bo mamy takie przypadki. Podsumowując dostajecie karnet, na którym pierwsza pieczątka jest datą zakupu i macie 35 dni na wykorzystanie karnetu.

14. Z grupami w Fordonie: Latino Ladies 1 i2, Taniec Użytkowy 1i2 , Bachata 1 będziemy kontaktowali się jeszcze osobiście w celu przekazania najważniejszych informacji.

                                                                   

                                                                              Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!